MÖBLER / Möbler, övrigt / Schäslong 6013252
nr 601 3252
Schäslong
Sent 1800-tal, längd: 185
Kondition: fläckar, slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
950 kr
måndag 28 september 2009
kl 17:28:07
100 kr
900 kr
250 kr
500 kr
900 kr